tel: 606 977 951
Turbosprezarki slider1
Maglownice slider2
Sprezarki powietrza slider3
Vtg slider4
BPV Slider5
EGR slide6
Slide Background
Regeneracja maglownic i przekładni kierwoniczych
Regeneracja maglownic
Slide Background
Regeneracja sprężarek
Regeneracja sprezarek powietrza
Slide Background
Regeneracja sterowników VTG
sterowniki vtg
Zawory BPV
Regeneracja zaworów BPV
Regeneracja zaworow bpv
Zawory BPV
Naprawa zaworów EGR
zawór EGR

Adres:

Chorzelów 193

39-331 Chorzelów

Kontakt:

tel: 606 977 951

biuro@regservice.pl

Regeneracja sterowników VTG

Regeneracja PRZEKŁADNI KIEROWNICZych

Regeneracja MAGLOWNIC

Regeneracja ZAWORÓW EGR

Regeneracja WTRYSKÓW

Regeneracja ZAWORÓW BPV

Turbosprezarki vtg bpv

REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK

Jedną z naszych usług jakimi się specjalizujemy jest regeneracja turbospężarek. Wszystkie naprawy wykonujemy z części renomowanych firm (nie z chińskich zamienników), co daje gwarancje wysokiej jakości naprawy. Regenerujemy turbiny do wszystkich pojazdów osobowych, ciężarowych jak i do wszelakich pojazdów w nią wyposażonych  np. maszyn rolniczych.

REGENERACJA SPRĘŻAREK POWIETRZA

Regenerujemy również sprężarki powietrza. Przed każdą naprawą analizujemy i dobieramy tak podzespoły, aby spełniały najwyższe standardy co skutkuje bardzo długą żywotnością porównywalną do nowych oryginalnych, a nawet większą. Regenerujemy sprężarki powietrza do każdego pojazdu wyposażonego w nią.

REGENERACJA MAGLOWNIC

 Jak wiemy ten element układu kierowniczego nowy potrafi być kosztowny, my dzięki sprzętowi i wyspecjalizowanej kadrze pracowników potrafimy doprowadzić do stanu fabrycznego za część wartości nowej. Regeneracja odbywa się po przez zdiagnozowanie nieszczelności wszystkich elementów i przywrócenie ich do stanu fabrycznego.

NAPRAWA STEROWNIKÓW VTG

W naszej ofercie posiadamy również sprzęt który umożliwia regeneracje sterowników do turbosprężarek DAF XF 106, Scania, Cummins, zaworów VTG,VGT, Holset. 

REGENERACJA ZAWORÓW BPV

Regenerujemy również zawory BPV. Każda cześć jest oryginalna!

POSIADAMY WSZYSTKIE CZĘŚCI DO DAF XF 105, XF 95, CF 85 ORAZ SCANIA 4/R

NAPRAWA ZAWORÓW EGR

Zawór EGR jest urządzeniem, odpowiadającym za niższą emisję szkodliwych substancji w spalinach, jest również urządzeniem, który sprawia najwięcej problemów. Zawór EGR łączy układ dolotowy z wydechowy, przy obniżaniu tlenu obniża temperaturę i spowalnia proces spalania. Regenerowanie tej części w naszej firmie potrafi zaoszczędzić niemal 50% ceny tego układu i pozwala przywrócić 100% sprawności! Po naprawie w naszej firmie JEST JAK NOWY!

REGENERACJA WTRYSKÓW COMMON RAIL, DELPHI

OFERUJEMY REGENERACJĘ I NAPRAWĘ:

  • ryskiwaczy CommonRail: BOSCH, DELPHI, DENSO, SIEMENS

Profesjonalny sprzęt!

W naszym serwisie posiadamy profesjonalne maszyny do regeneracji turbosprężarek takie jak: doważarki wysokoobrotowe firmy Cimat wyważarki firmy Cimat maszynę do kalibracji zmiennej geometrii firmy Turbo Technics Wysokiej jakości sprzęt i wykwalifikowany personel gwarantują wykonaniu usługi na najwyższym poziomie.

item 4

Wyważarki firmy Cimat

Cyfrowa wyważarka do wirników turbosprężarek firmy Cimat.

item 3

Doważarki wysokoobrotowe

Doważarka do rdzeni turbosprężarek. Maszyna pozwala wyważać wirniki sprężarek w obudowach czyli dokładnie w takich warunkach jak w jakich pracuje w pojeździe co elminuje wiele błędow jakie można popełnić podczas doważania samego walka który i tak jest wstępnie wyważony. Wyważarka rozpędza wirnik do prędkości jakie panują w pojeździe. Oprogramowanie i czujniki firmy Cimat pozwalają na osiągnięcie precyzyjnych pomiarów.

item 2

Maszyna do kalibracji

Maszyna do kalibracji zmiennej geometrii firmy Turbo Technics Maszyny z serii VSR 400 są najbardziej zaawansowanymi wyważarkami, przeznaczonymį dla firm które mają najwyższe wymagania, cenią sobie bardzo wysoką wydajność oraz komfort pracy. Urządzenie posiada wszystkie zalety VSR 301 - precyzja pomiaru, ekonomiczność, prostota, wzbogacone o wiele automatyzacji dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

item 1

Wysokiej jakości sprzęt

Wysokiej jakości sprzęt i wykwalifikowany personel gwarantują wykonaniu usługi na najwyższym poziomie.

Turbina

Doświadczenie! Profesjonalizm! Czas wykonania!

Od lat specjalizujemy się w usługach regeneracji podzespołów zarówno w samochodach osobowych, dostawczych jak i ciężarowych – nasza specjalność to regeneracja turbosprężarek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiemy czego oczekują klienci.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
606 977 951

Chorzelów 193, 39-331 Chorzelów

Chorzelów 193, 39-331 Chorzelów
606 977 951

biuro@regservice.pl

SOCIALMEDIA